Pálim, páliš, pálime…

Pálim, páliš, pálime…

Nová kniha

Len za 12,99 eur

Výroba “odležanej” pálenky a likérov

VŠETKO o tajomstvách prípravy dobrých kvasov!

VŠETKO o záhadách dobrej pálenky!

Cena knihy: 12,99 eur

Kúpiť knihu

…. metódy, pomôcky na prípravu pálenky, z akého pohára a pri akej teplote máme pálenku konzumovať, aby sme prejavili zaslúženú úctu pestovateľovi ovocia, výrobcovi nápoja, čiže všetkému, čo dúšok pálenky stelesňuje – táto kniha z tejto tematiky prezradí všetko!

Cieľom tejto knihy je oboznámiť čitateľov, ktorí sa chcú pustiť do prípravy týchto lahodných nápojov pre vlastnú zábavu a potešenie svojich priateľov s ľahko osvojiteľnými praktikami – jednoducho, jasne a s praktickými radami. Kto chcete pripraviť pálenku doma, okrem príslušných právnych predpisov musí vedieť aj to, aké druhy ovocia sú najvhodnejšie na tento účel.

Cena knihy: 12,99 eur

Kúpiť knihu

Kvalitnú pálenku je možné vyrobiť iba z ovocia prvej kvality a plnej zrelosti! Starý, nesprávny názor, podľa ktorého sa na výrobu pálenky môže použiť ovocie, ktoré nespĺňa podmienky na priamu konzumáciu, dnes už nie je platný.

Z knihy si čitateľ môže osvojiť všetky teoretické znalosti,

aj praktické zručnosti nevyhnutné pre domácu prípravu pálenky.

Počet strán: 100 strán

Väzba: tvrdá väzba

Rozmer: 165×235 mm

Cena knihy: 12,99 eur

Kúpiť knihu

Upozornenie: Súkromná výroba destilátu alebo domáca výroba pálenky na území Slovenskej republiky bola od 1. januára 2019 upravená novelou zákona č. 467/2002 Z. z. o výrobe a uvádzaní liehu na trh v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 467/2002 Z. z.“) a zákona č. 530/2011 Z. z. o spotrebnej dani z alkoholických nápojov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 530/2011 Z. z.“) zákonom č. 290/2018 Z. z.

Palenice.sk