Neváhajte a spojte sa s nami. Prvý spoločný portál pre pálenice a pestovateľov – palenice.sk je určený práve Vám.
Pod každým príspevkom uverejníme meno autora, resp., názov pálenice a takto si môžete podporiť svoj marketing. Zviditeľníte svoju pálenicu, získate nových zákazníkov.
Stačí len svoj príspevok poslať na mail: info@palenice.sk
Do predmetu správy napíšte – príspevok. Bližšie informácie nižšie.

PESTOVATEĽ OVOCIA

Ste pestovateľ ovocia a máte zaujímavé skúsenosti s pálením, prípravou kvasu, pestovaním ovocia a s mnohým ďalším, čo by zaujímalo aj ostatných? Chcete o tom napísať a nevedeli ste kde?
Už ste na správnej adrese. Portál palenice.sk je určený hlavne Vám. Preto neváhajte a pošlite svoj príspevok na mail: info@palenice.sk a my ho uverejníme.

Najlepšie príspevky odmeníme!!! Najlepšie príspevky odmeníme!!! Najlepšie príspevky odmeníme!!! Najlepšie príspevky odmeníme!!!
STÁLY PRISPIEVATEĽ

Staňte sa našim stálym prispievateľom!
Budete zaradení medzi našich prispievateľov, ktorí budú mať články uverejňované prednostne. Zároveň, budete zaradení do tímu portálu palenice.sk. Najlepších stálych prispievateľov odmeníme.
ŠPECIFIKÁCIA PRÍSPEVKU

Pošlite príspevok vo forme článku (vo Worde, veľkosť písma 12, rozsah max. do 1 A4) pripojte fotografiu (formát jpg., pdf, rozlíšenie min. 300 dpi). Uveďte svoje meno a priezvisko, adresu a kontakt na seba. Príspevok pošlite na mail: info@palenice.sk

PS: Ak by ste si nevedeli rady s nastavením písma alebo s rozlíšením fotografie, nevadí. Poradíme Vám, stačí keď nám napíšete na mail: info@palenice.sk a necháte na seba kontakt. Do predmetu správy napíšte: príspevok – otázka.

POZNÁMKA – dôležité.
Poslaním príspevku na mail: info@palenice.sk dávate súhlas s jeho publikovaním na portále palenice.sk. Tím palenice.sk si vyhradzuje právo príspevok neuverejniť na portále palenice.sk, pokiaľ bude príspevok nevhodný, neetický, poškodzujúci dobré mravy alebo iným spôsobom zasahovať do práv iných dotknutých subjektov.